Poprawa dostępności prolongaty recept

Od 26 kwietnia celem poprawy jakości naszych usług, udostępnimy dla Państwa na stronie formularz kontaktowy, przez który będzie można łatwo, za pomocą kilku kliknięć składać wnioski o przedłużenie recept na przewlekle stosowane leki. Dotyczy to oczywiście pacjentów naszej Poradni Lekarza Rodzinnego.

W sprawie recept będzie można kontaktować się również bezpośrednio pod adres e-mail rejestracja@przychodniasosnicowice.com.pl

UWAGA!

Osoby , które posiadają Konto Pacjenta proszone są aby podczas zamawiania recept poinformowały personel poradni o tym fakcie. W ten sposób unikniecie Państwo zbędnych telefonów z kodem recepty

Ciągle można również składać wnioski o przedłużenie recept “klasycznie” – odwiedzajac rejestrację naszej poradni i wypełniając tam wniosek, lub drukując go z naszej strony (tutaj) i wypełniony wrzucać do skrzynki na listy mieszczącej się w przedsionku Przychodni.

Odciąży to linie telefoniczne i ułatwi kontakt w sprawie umawiania teleporad, które, przypominamy, można umawiać pod numerami telefonów :

32 238 72 97
32 238 71 55

W przypadku przesłania zdjęcia np. wyników proszę korzystać z nr tel 505 460 501.